1.20.2014

simple.

Wreszcie przyszła do mnie zima, bardzo cieszy mnie fakt, że nastąpiło to wraz z nadejściem moich ferii i będę mogła spędzić je w zimowej aurze. Ostatnio będąc w centrum handlowym na każdym kroku spotykałam dziewczyny, które miały parki - na prawdę teraz jest na nie szał :P nie dziwią już mnie te wszystkie memy i fanpage dotyczące właśnie tych kurtek. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze kiedy wróciłam do domu, w paczce czekała na mnie niespodzianka - własna parka(nie dorównuje tej z Bershki :D :D). 

Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram
wyprzedaż ubrań vinted 

1.10.2014

in earnest.

Pozdrawiam wszystkich spod ciepłego koca, z kubkiem kakao oraz paczką chusteczek :) 

Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram
wyprzedaż ubrań vinted 


1.05.2014

galaxy band.

Jak mija Wam ten długi weekend? :) Ja dzisiaj byłam na zakupach, poszukać czegoś ciekawego na wyprzedażach, pewnie moje nowości zobaczycie już niedługo w postach. Do tego spotkałam się z ciocią, która jest fryzjerką i obcięłam włosy - zmiana jako tako nawet jest( albo tylko ja ją widzę :P), jednak zdjęcia, które dzisiaj zobaczycie zrobiłam jeszcze parę dni temu. Zdjęcia tak jak wspomniałam na blogowym facebooku typowo portretowe. Mam na sobie bluzę z romwe, którą kupiłam na wyprzedażach oraz w dwóch wersjach opaski na włosach ze sklepu frontrowshop.com

Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram 

1.02.2014

go back in time.

Bardzo mi miło powitać Was  w nowym roku, 2014. Ja swój sylwester spędziłam w wyborowym towarzystwem i żałuje strasznie, że to tak szybko minęło. Dzisiejsze zdjęcia przedstawiają moją sylwestrową kreację. Postawiłam na sukienkę, w której góra była cała w cekinach. Na zdjęciach jestem w sweterku, który na sali zdjęłam. Całość w czerni sprawdziła się idealnie. W tym nowym roku chciałabym wszystkim życzyć powodzenia oraz zrealizowanie wyznaczonych celów :)


Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram