3.26.2012

NEW IN !


Today did not go to school because I'm sick: (On the weekend I had it when I go through the pictures, or even feel like going out from under the blanket. Recently I bought a few new things today, it will show. There are not enough, because it tries to save (severe fight with itself). sneakers bought for 9.99 at Pepco chose lime color, because it was still nothing in this color do not. dotted blouse from H&M for the entire 1.40. has a small spot, to which I have yet to find some way: P I think that the summer just in time. skirt is also booty sh, new with tags (with the price of 10 pounds, I gave 5 zł) And finally, striped with Tesco.What the most like you?


Hej dziewczyny :)
Dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo jestem chora :( W weekend nie miałam przez to kiedy wyjść na zdjęcia, ani ochoty nawet wychodzenia z pod kocyka ;P Ostatnio kupiłam sobie parę nowych rzeczy i dzisiaj je pokaże.Jest ich mało, bo próbuje oszczędzać ;D(ciężka walka sama z sobą). Tenisówki kupiłam w Pepco za 9,99 wybrałam limonkowy kolor,bo jeszcze nic w takim kolorze nie mam.Bluzka w kropki z H&M za całe 1,40 :D Ma mała plamkę,na którą muszę znaleźć jeszcze jakiś sposób:P Myślę,że na lato w sam raz.Spódnica to również łup z ciuszka, z metkami nowa( z ceną 10 funtów, ja dałam 5 zł ;) I na koniec pasiak z Tesco.Co się najbardziej Wam podoba?
A wy co kupiłyście sobie w marcu ? :)

H&M 

3.19.2012

sunny train.


Romantyczne wydania MNIE bardzo lubię, ale są też rzadkością. Na co dzień ubieram zwykłe t-shirt z jakimś banalnym nadrukiem, rurki + nike i voila :D Dopiero dzięki blogowi na wierzch wyjęłam spódnice i jakieś sukienki. Teraz wszystko to mogę wykorzystać :), wiosna już u nas zawitała, mam nadzieje,że na stałe i te 20 stopni utrzyma się już do maja ;).  Czarne szpilki są butami uniwersalnymi, które bardzo lubię, te z dzisiejszego postu mojej mamy :p. 


3.17.2012

COŚ DLA WŁOSÓW/ NAFTA KOSMETYCZNA


W poście o moich włosach wspomniałam o tym,że stosuje różne specyfiki oprócz szamponu i odżywek( o tym będzie następny post :p) .Dzisiaj o nafcie kosmetycznej, która już od pokoleń słynie z tego,że poprawia kondycje włosów i je pielęgnuje.

3.08.2012

it is as usual.

Jest już o wiele cieplej, dlatego pogoda z pewnością sprzyja wszystkim bloggerkom :) Rozbieranie się na dworze nie już katorgą.Ja jednak nie rezygnuję jeszcze z EMU i jeszcze do póki wiosna nie zawita już u nas na stałe będę dalej w nich dreptać :D. Uwielbiam ciepłe i milusie swetry, ten z dzisiejszego postu mój ulubiony :p. 

3.05.2012

LEOPAAAAARD.


Dzisiejszy post z nową tunika z oasap.com, która przyszła parę dni temu w paczce :) Jest w bardzo modny teraz motyw, myślę,że same się do niej przekonacie :P  Dzisiaj więcej zdjęć niż zawsze, bo pogoda była cudowna do stania przed obiektywem :)


3.03.2012

i love the collars.

Wreszcie jest pogoda na którą czekałam :) ! Pomimo wietrzyska jest już dość ciepło.Dzisiaj zostawiam Was ze stylizacją dość fajną, w której było mi dość wygodnie i ciepło ( nawet nie było czerwonego nosa!).Kamizelka, która podobała mi się już od dłuższego czasu,ale cena 150zł nie była przekonująca( dorwałam za 59,90 :p).Ulubiona koszula zapięta pod samą szyję.
Zwyklak jakich mało, ale jeden z moich ulubionych :) Co sądzicie?