10.30.2012

patterns on the sweater.


Dzisiejszy dzień zaliczam do tych z serii "i mną zawładnęła jesienna chandra". Śnieg już się roztapia,deszcz i plucha. Nosy czerwone, dłonie zimne - tak przedstawiam się na zdjęciach, niestety jeszcze nie przestawiłam się na tryb zimowy i nie zakupiłam kremów do rąk i twarzy, które i tak działają przez pierwsze 5 minut :D Nie wiem czy kojarzycie mój dzisiejszy sweter, kiedyś bardzo dawno go pokazywałam(styczeń) kiedy pogoda była podobna do tej opisywanej wyżej(dla zainteresowanych link), wtedy pokazałam go zupełnie w innym wydaniu, a dzisiaj dość spokojnie.

10.27.2012

NEW IN


Przepraszam wszystkich za moją nieobecność w świecie blogosfery. Nie będę was zanudzała wymówkami o szkole i bierzmowaniu, ale przez pewien czas nie miałam fotografa. W najbliższym czasie mam nadzieje, że to się zmieni i wreszcie ukaże się jakiś normalny post ze zdjęciami :) Kiedy ostatni czas pokazywałam Wam moje nowości?(marzeeec)W tym miesiącu się ich trochę nazbierało(a to co zobaczycie to 1/4) ;p Szukam już bardziej cieplejszych ubrań,bo u mnie już dzisiaj spadł pierwszy ŚNIEG. 

10.13.2012

spilled coffee on the shirts.


Cześć wszystkim niewyspanym(włącznie ze mną) w tą ponurą sobotę. Czy tylko ja mam ochotę nie wychodzić dzisiaj z domu i siedzieć zawinięta w koc z kubkiem gorącej herbaty? Koszula o kolorze cappuccino,czyli kolor mojej jesieni.Mam na dzieje, że Wam się spodobam w takim wydaniu:) Zapraszam wszystkich na moje allegro klik!

10.06.2012

heavy ballerina.


Po małej nieobecności związanej ze szkołą, czyli tym co mnie (jak na razie) najbardziej pochłania- jestem! Jesień jest zaskakująca i coraz bardziej się do niej przekonuję :). Nie trzeba jeszcze rezygnować ze spódniczek i przewiewnych bluzek. Mam nadzieje, że to co dzisiaj Wam pokazuje się spodoba. W moim stylu i tak jak lubię :) Zapraszam na rozdanie, które jutro się kończy klik