11.25.2012

home.

Today I have for you is like a lecture usual. I did not have a photographer to go out on the images therefore home today :) I hope your weekend was as enjoyable as mine. Hold on!


Dzisiaj mam dla was zwyklak. Nie miałam fotografa,żeby wyjść na dwór na zdjęcia dlatego też dzisiaj domowe :) Mam nadzieje, że Wasz weekend był tak samo udany jak mój. Trzymajcie się! 

PANTS - CUBUS
SHOES - VANS SH 

11.18.2012

i am a vampire burgundy.


To, że uwielbiam czytać książki to żadna tajemnica, pożeram każdą, która mnie zainteresuje. Tak też było z książką "Naznaczona", a później z całą sagą Domu Nocy. Dla niektórych tematyka książek o wampirach jest już przereklamowana(pozdrawiam Justynę :D), ale jeżeli ktoś chciałby przeczytać dobrą książkę i wkręcić się w nią na maxa polecam wyżej wymieniony tytuł :). Kiedy zobaczyłam w sklepie koszulkidtg.pl koszulkę z napisem "jestę wampirę"od razu ją zamówiłam i przyszła :D! Połączyłam ją z moim nowym nabytkiem - burgundowymi spodniami (wszyscy mają, mam i ja:P), które znajdziecie w sklepie stylepit.pl. Dzisiaj pobawiłam się kolorystyką zdjęć i mam nadzieje, ze Wam się spodobają :)
ps: zapraszam na allegro.

11.10.2012

white-pink skin.

At last weekend, I do not know about you, but I am very tired. Next week I have a test and I have to be prepared. Today was a 3 hour walk, thanks girls!

Nareszcie weekend,jestem bardzo zmęczona tym całym tygodniem:( A następny nie zapowiada się być lepszym, no nic mam nadzieje, że ta listopadowa chandra szybko minię:) Dzisiaj po 3 godzinnym spacerku już się nie wyprodukuje, ale obiecuje, że w następnym poście napiszę coś więcej! 

11.05.2012

purple shirt under the sweater.


Jeżeli miałabym mieć mundurek w szkole to tak mógłby wyglądać. Bardzo mi się podobają takie połączenie - koszuli ze swetrem. Taki zestaw na pewno nałożę na święta, myślę że idealnie się sprawdzi! Trzymajcie się cieplutko, zostawiam Was z małą porcją zdjęć :) sorki, że wyglądam na nich dość "niewyraźnie", ale czułam się( i nadal czuje) beznadziejnie! :( 

ps: Czy ja już Wam wspominałam, że KOCHAM te buty? :D 

11.02.2012

reindeer in the forest?


Uggsy to nierozłączna część moje garderoby, w mojej kolekcji zagościła 3 para przesłodkich emu! Zapewniam niedowiarków, że nie tylko wyglądają super, ale też są bardzo ciepłe :) Niestety zima już sie u mnie skończyła, miałam szczęście, że zrobiłam wcześniej dla Was zdjęcia. Zapraszam na moje allegro ;)
ps: specjalnie na prośbę jednej z czytelniczek - większe zdjęcia! Miłego oglądania :)