3.31.2013

alleluja!


Kochani, życzę Wam samych sukcesów, radości i zdrowia, spędźcie te święta w ciepłym, rodzinnym gronie! 

3.30.2013

NEW IN

Cześć Wszystkim! Pomimo tego,że aktualnie mam od czwartku wolne to i tak jestem zabiegana- sprzątanie, gotowanie, ksiązki, bierzmowanie i zaległe lekcje, to na razie jest centrum mojego życia. Pogoda tez nie sprzyja robieniu zdjęć na dworze więc to co wymyśliłam będę musiała przełożyć na inny termin. Aby na blogu nie wiało nudą wstawiam dziś dla Was post haul'owy, są to moje najnowsze zdobycze, które zobaczycie w przyszłość w osobnych postach:) Trzymajcie się!
ps: zapraszam Was na moje allegro klik


3.24.2013

Black bow.


Wracam powoli z nowymi postami, na razie mała u mnie mała zawierucha, może dlatego nie miałam czasu, aby wstawić coś nowego :( Ale w tym momencie sytuacja już się poprawiła i odrabiam zaległości w blogowaniu. Pogoda powoli już się poprawia, słońce wychodzi coraz bardziej - przecież mamy już wiosnę! Dlatego z szafy wyjęłam moje najnowsze wiosenne buty. Zapraszam Was na allegro, gdzie wystawiłam sandałki ala lity, legginsy romwe oraz converse KLIK

3.17.2013

girl in a tracksuit.


Leniwa niedziele trwa! U mnie te sielankę przerywa czasami historia, ale i z nią się uporam dzisiejszego wieczoru :-) Dla Was mam pokojowe zdjęcia, jezeli ktoś mnie nie widział w dresie teraz mam na to okazję, bo dres nakładam tylko na wf, a to i tak nie zawsze :D Dla wszystkich zainteresowanych tym dresem - zapraszam na zakupy klik

3.13.2013

photo #1.

Cześć! Niestety zima wróciła na dobre, co nie skłania mnie na wychodzenie na dwór i robienia zdjęć! Dlatego dzisiaj mam dla Was wspominkowy post, w którym pokażę zdjęcia zrobione w zeszłym roku kiedy na termometrach było powyżej 10stopni na plusie! Mam nadzieję, że przynajmniej one przypomną Wam o tym co do nas się zbliża mianowicie wiosnę i lato:) Nie wiem jak Wy, ale ja już czekam na wakacje ;-)
Jeżeli takie typy postów Wam się jak najbardziej spodobają to mogę obiecać, że takich jak ten, rozmaitych będzie więcej! 

ps: zdjęcia są mojego autorstwa, i proszę o nie kopiowanie! Chcesz? zapytaj!


3.10.2013

A new promotion of tideshe.com

 PL: Zapraszam Was wszystkich na promocję w sklepie tideshe.com :) 
Przy zakupach za 35$ dostaniecie wybraną koszulę :) 
Czas macie do 16/03! Serdecznie polecam :)

ENG: A new promotion of TideShe.com
Payment amount over $35, will get the one from 8 blouses for free,
Just telling us which one you want in the payment page
The deadline is 16/03.
Join us now


3.07.2013

nude.


Kiedy zobaczyłam na wieszaku ten sweter, wiedziałam, że będzie mój. Po pierwsze jego kolor(mianowicie pudrowy róż) bardzo mi się podoba, a po drugie każdy nowy sweter mi się przyda. Zdecydowanie lubię siebie w tak delikatnych i nie przekombinowanych zestawach :-) Zdjęcia do dzisiejszego posta robiła moja bardzo dobra koleżanka Klaudia :) Mam nadzieję, że Wam się spodobają!3.03.2013

white sweater.

The spring coming for us. I am happy, because I don't like winter. I hope that summer will coming the same great how last year.I am going do something crazy! Today I wear white sweater from TopShop and my now shoes - Ugg Australia. You must know that it is my 2 pair! I love it!

Podobno wiosna idzie do nas wielkimi krokami( HURRA!). Po tygodniowej przerwie wracam do "żywych blogerów" z nowym postem. Dzisiaj przedstawiam Wam się w leniwej, niedzielnej wersji :) Mój najnowszy cieplutki sweter z TopShopu do tego moje nowe emu Austrialia Uggs i tak prosty zestaw gotowy - na luzie! ;)