4.30.2013

Black reveals white.


Majówkę zaczęłam bardzo sympatycznie ;-)  Niestety pewnie minie tak szybko, że nawet nie będę wiedziała kiedy.  Dzisiaj to co zobaczycie mogę szczerze przyznać, że jest przeciwieństwem ostatniego posta, trampki zmieniłam na koturny, czapkę zdjęłam z głowy, leggi zamieniłam na obcisłą spódniczkę, a koszule na ramoneskę.  Dominujący kolor połączyłam z moim ulubionym - pudrowym różem. I stąd wziął się tytuł - oficjalnie czerń zdradziła kolor biały, z różem ;D 
ps: Zapraszam na allegro klik

4.24.2013

stay reem.

Powoli zaczynam już żyć z myślą, że zbliżają się wakacje, tegorocznych nie mogę się w sposób szczególny doczekać;) Nie wiem jak Wy, ale ja bardziej lubię siebie w delikatniejszych wersjach! Dzisiejsze zdjęcia wykonała moja przyjaciółka Klaudia ;-)

4.21.2013

MOJA NOWA MILOSC!Chyba każdej kobiecie największą przyjemność sprawiają zakupy, każda preferuje coś innego, ja np. uwielbiam kupować buty! Sprawia mi to ogromną frajdę ;-)

4.14.2013

black park.


Weekend dobiega powoli końca(bardzo nad tym ubolewam), ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - coraz bliżej do wakacji ;) Powoli przychodzi do nas (ta prawdziwa) wiosna, można spokojnie wyciągnąć już letnie ciuchy, wiosenne kurtki i płaszczyki, kozaki zamienić na botki/trampki. Dla mnie oznacza to coś jeszcze- wyciągnięcie z szafy rolek;-) 
ps: zapraszam Was na moje allegro klik, gdzie wszystko od 1zł!


4.10.2013

marmur rose.


Cześć! Pozostały mi 2tygodnie ciężkiej pracy i przygotowań przed egzaminem... Stresu jeszcze nie mam, ale wiem, że parę dni przed- zje mnie na tyle, że nie będę w stanie się skupić na niczym innym. I wreszcie zakończę kolejny rozdział w moim życiu edukacyjnym;-) Ale pomimo tylu spraw nie chce zaniedbać bloga i mam nadzieje, że posty będą pokazywały się sukcesywnie i dość regularnie. Lubię łączyć rzeczy, które na pierwszy rzut oka by do siebie nie pasowały, delikatne z ciężkim stylem. Tak jest i z dzisiejszym postem, mam nadzieje, że przypadnie do gustu i będziecie zadowoleni z efektów! Ja zmykam do książek, a Wam życzę miłego wieczoru :)
ps: zapraszam Was na moje allegro klik

4.07.2013

in stripes.Cześć wszystkim:) Mam nadzieje, że z utęsknieniem czekaliście na nowy post(ja bardzo!). Nie będę się rozpisywała na temat pogody, bo jaka jest każdy widzi i nie znam osoby, która by nie narzekała, więc pominę te kwestie. Dzisiaj zobaczycie wersję bardziej elegancką i zarazem skromną. Dominuje przede wszystkim czerń i najnowszy hit- paski. Nietoperz ze sklepu goodlookin.pl/ pokazywałam Wam w ostatnim poście z nowościami, a dzisiaj w całej okazałości! Płaszczyk to mój najnowszy zakup w dziedzinie okryć wierzchnich, pochodzi ze sklepu TopShop. 
PS: Zapraszam Was na moje allegro klik