6.24.2013

for me looser.


Cześć :) Za mną ostatni weekend przed wakacjami, który spędziłam na prawdę w super towarzystwie. Wydawać się mogło, że plan , który zrodził się w niespełna 3 tygodnie będzie nie do zrealizowania, a dzień przed wyjazdem nie było pewne czy na 100% pojedziemy, jednak mimo wszystkich przeszkód - udało się ;) Wraz ze znajomymi ze szkoły wybraliśmy się na namioty na Roztoczę. Urokliwe miejsce! Ze słońcem też nie było problemów.  Jednym zdaniem, z uśmiechem kończę moją edukacje w gimnazjum :)6.18.2013

high shorts.


Przepraszam Was za moją nieobecność, dzisiaj miałam ostatnie poprawki w szkole i wracam ;-) Oczywiście jeszcze nie czuje tego, że już za tydzień koniec roku. Jednak dzisiejsze zdjęcia są to typowo wakacyjne! Spodenki z dość wysokim stanem oraz jedna z moich ulubionych bluzek :) 

6.06.2013

Z A K O P A N E

Dzisiaj trochę prywaty ;-)  Jakiś czas temu byłam w Zakopanym. Była to moja ostatnia 4dniowa wycieczka w obecnej szkole, którą z uśmiechem na twarzy wreszcie kończę, Nie będę się rozpisywała o łażeniu po górach, bo dla mnie była to prawdziwa męczarnia, którą zastępowała później SATYSFAKCJA.  Spędziłam fantastycznie czas ze swoimi znajomymi i to jest dla mnie najważniejsza rzecz:) Przed Wami zdjecia, na których zobaczycie moich przyjaciół( hehe mam nadzieje, ze nikt z nich nie bedzie zły :p), zapraszam na instagrama klik oraz na moje allegro klik. Trzymajcie sie!