10.21.2013

magic feathers.

Dziś klasycznie :-) W moich ulubionych szpilkach z delikatnym noskiem, do tego biały żakiet oraz mój najnowszy nabytek, bluzka w piękne, kolorowe pióra. Pozdrowienia z pod kupy książek, czy tylko ja chce już weekendu?
PS: ZAPRASZAM NA ALLEGRO KLIK

10.12.2013

cappuccino.

Podczas jesieni wcale nie trzeba rezygnować ze spódniczek, należy tylko subiektywnie zmienić ich fason. Dla mnie (jeżeli chodzi o tą modową część) jesień kojarzy się z moro i przeróżnymi barwami militarnymi, parkami, skórą oraz ćwiekami. Moja propozycja to ulubione, stonowane kolory -  cappuccino oraz czerni. Możecie również zobaczyć mój najnowszy i zarazem ulubiony zakup, czyli BOTKI :-) Życzę Wam miłego i udanego tego długiego weekendu, ja swój dopiero kończyć będę w środę, więc znajdę czas na zabawę i odpoczynek. Trzymajcie się ;-)

10.06.2013

rabbit ears.

Cześć Wszystkim :) Jeżeli chodzi o teraz trochę czasu wolnego, to koszmarnie trudno mi go znaleźć. Lubie szaleństwo weekendu, ale czasami mam ochotę zaszyć się pod kocem i nie wychodzić z niego, aż do poniedziałku! Chyba każdy stwierdzi, że te królicze uszy(czapka) są po prostu zabawne! Kolor wybrałam pod moją zimową czarną parkę (post tu) i ożywi każdą stylizacje. W jesiennej scenerii z piękną pogodą, serdecznie zachęcam Was na wybranie się na spacer do pobliskiego parku czy lasu, ja niestety dzisiaj czas mam ograniczony :( przede mną lekcje oraz urodziny mojej serdecznej koleżanki Natalki, którą całuje z tego miejsca! Do napisania;)