12.29.2013

MOJE HITY 2013

W 2013r używałam kilka kosmetyków, które są warte uwagi. Z pośród wszystkich wybrałam te według mnie najciekawsze, które służyły(służą) mi w codziennej pielęgnacji.

Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram 

Olejowanie. Olejować włosy zaczełam tak na prawdę od niedawna, przyczyną było nadmierne wypadania włosów. W tej chwili ich stan się poprawił(dodatkowo stosuje metodę OMO i myje specjalnym szamponem) jednak jeszcze długa droga do końca zadowalającego efektu :) Co do powyższych dwóch olejków to wole moje włosy po Sesie(okropny zapach na włosach,a czasami czuć nawet na 2dzień to raczej nie spodoba się dziewczynom, które są wyczulone na intensywne zapachy). Vatika pięknie pachnie kokosem, a włosy po niej są sypkie i delikatne, po pierwszym użyciu byłam zszokowana ich gładkością! Oba można kupić na allegro.

12.26.2013

XmasMix

Pozostając jeszcze w świątecznym klimacie mam dla Was mały mix zdjęć :) W tym roku święta spędziłam u babci przy ręcznie robionych racuchach oraz najlepszym na świecie kompotem ze śliwek(który w tym roku przeżył pewną historie...). Wczoraj natomiast spotkałam się ze wszystkimi ciotkami, a wieczorem usiadłam z rodziną przed telewizorem, aby obejrzeć Kevina :) W tym roku Mikołaj był dla mnie dość łaskawy i chyba przymknął oko na moje wszystkie złe uczynki ;)) Oczywiście z prezentów najbardziej cieszyli się te najmniejsze szkraby - Maciek i Marta :) 


12.23.2013

AUPIE.COM - PROPOSAL ON CHRISTMAS EVEJuż jutro każdy z nas usiądzie przy wigilijnym stole :) Z tego miejsca chciałabym życzyć Wam Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia! 

W dzisiejszym poście przy udziale asortymentu sklepu aupie.com zaprezentuje Wam parę stylizacji , które sprawdzą się np. na wigilię :) Pod każdym kolażem znajdziecie linki do poszczególnych rzeczy. A już na dniach moja własna stylizacja, którą nałożę na jutrzejszy wieczór!

Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram 

12.19.2013

strips.


W tej chwili przeżywam urwanie głowy(ktoś powie, że trzeba było się od początku uczyć haha) i po prostu szaleje z radości, że ten tydzień powoli dobiega końca :) Sukienka, którą mam w dzisiejszym poście nie jest dla wszystkich, sama bałam się ją nałożyć, bo ciężko w niej ukryć swoje niedoskonałości. Sami możecie ocenić to jak ja w niej wyglądam :P


Jeżeli chcecie być na bieżąco - facebook 
oraz mój instragram