8.31.2011

Krótko mówiąc: ZACZYNAMY!


Weronika 
jestem współblogerką wraz z Kar. Wszystko zaczęło się jakiś czas temu, gdy  Kar opowiedziała mi o całej działalności bloga, ja już posiadaczka jednego bloga postanowiłam, że się zgodzę. Może dlatego by przeżyć fajną przygodę z modą i stylizacjami. Już niedługo zaczniemy coś działać, jakieś pierwsze zdjęcia.
 To może kilka słów o mnie: Jestem 14 letnią dziewczyną, która szuka wrażeń i pomysłów na lepsze jutro. Jestem przyjaciółką Karo. Zawsze moda siedziała we mnie choć w małym stopniu, uwielbiam łączyć dodatki z różnymi ubraniami.A bardziej zaraziła mnie tym Kar  , która uwielbia zakupy, czasem zastanawiam się czy przypadkiem nie jest od nich uzależniona. A tak poza tym uwielbiam śpiewać, to jest coś co kocham i chce robić.Uprawiam przeróżne sporty... Lubie żyć w biegu i lubię być czymś zajęta. 
Modowo nie mam swojego jednego stylu ubierania się.Uwielbiam wszystko łączyć i zmieniać.  Stawiam na kolory i oryginalność.Mam strasznego hopla na punkcie butów. Wszystkie szpilki, wysokie koturny, które stoją na sklepowych wystawkach muszą wpaść w moje ręce.Moja szafa pęka w szwach  od kolorowych ciuchów, stonowanych i pastelowych topów, ciemnych kardiganów i wielu nie sklasyfikowanych bluz, spodni i innych.  Więc miejmy nadzieję, że ten początkujący blog stworzony przez nas, będzie miał wielu odbiorców i dzięki niemu dowiecie się co w trawie piszczy  :) 

 Karolina. 
Od zawsze kochałam modę, była częścią mnie i mam nadzieje, że dalej tak pozostanie. Od zawsze chciałam coś takie zrobić, założyć bloga, abym mogła się Wam w nim pokazać, ale no cóż, mieszkam w małej miejscowości i każdy jest oceniany przez każdego. Po prostu się bałam co inni o tym pomyślą, przez ten cały rok szlifowałam się, aby wreszcie jakoś to wszystko zacząć - czytałam magazyny, oglądałam przeróżne inspiracje, kolekcje, aby zawsze czuć co jest modne i wiedzieć coś o tym. Przez cały rok zbierałam szafę, aby godnie Wam ją zaprezentować. I parę tygodni temu w mojej głowie wreszcie zrodziła się myśl, że może spróbuje i tak oto dzisiaj oficjalnie zaczynam pisać. :)
 Jestem osobą, która trzyma się obietnic i jeżeli coś postanowi, za wszelką cenę to zrealizuje- dowodem jest oto ten blog. Czytając różne blogi, dziewczyn, które mają taką samą pasje jak ja myślę, że moją przygodę rozpoczęłam miliony lat temu i wszystko wiem co i jak. :)
Mój styl? Jestem osobą, która nie patrzy czy coś jest modne tego sezonu, bo już wiem czy prędzej czy później i tak się tym stanie. Kupuje wszystko to co mi się podoba, może powisi pół roku czy rok na wieszaku w szafie, ja i tak jestem dumna, że to upolowałam i kiedyś z pewnością to nałożę. Więc na blogu będzie wiele premier mojej szafy J. Uwielbiam patrzeć na sukienki i spódnice, tak - patrzeć, nie popełniłam błędu, właśnie te dwie rzeczy mogłabym kupować kupami, a i tak je nie założę, bo nie ma okazji albo źle się czuje w nich (bardziej ta druga opcja, ale myślę, ze miliony z Was tak ma). Próbuje nie kupować "chwilą", bo najczęściej takie kupowanie kończy się słowami "poco ja to kupiłam ?!", zawsze patrząc na ubrania- punkty są za i przeciw. Kocham wyprzedaże tak samo jak kocham kupować w ciuchlandach i mogę Wam przyrzec, że połowę ciuchów w mojej stylizacji będą właśnie z nich, bo uważam, że perełki jakie tam można znaleźć są po prostu piękne i jest pewność, że nikt ich nie będzie miał. Moją kolejną słabością są buty. Mam około 167 cm i przy moich bliskich już tak wyglądam jak "mutant"( haha), ale lubię je kupować, żeby były w szafie, a co tam - kiedyś je założę. Mogłabym kupować tysiące bluzek, bluzeczek, koszulek i torebek, małe drobiazgi.
W szkole ubieram się dość typowo: bluzka, spodnie, trampki albo dość słodko-romantycznie, balerinki jakaś fajna torba na ramie, nie eksperymentuje. Dlatego tutaj na blogu będę i to w dużej mierze bawić się :)
Właśnie zabawa była głównym pomysłodawcom tej oto działalności i sprawdzenie naszych modowych umiejętności, jak i odporności na krytykę z Waszych słów.   


Karo&Czikita  


2 komentarze: