2.02.2012

Czas leniuchowania ! :)

Holidays are a time to take a break from getting up (in my case) to 6.45 Monday :) I'm walking all day in pajamas, or rather in loose clothes. I bought some time ago onpromotion at Tesco thick socks (I guess that from that year were the magazines,bought in September because of the theme-Valentine's Day hearts, it's probablysomething wrong?: D). When a laptop is a cup (a gift from France), and it's my favorite tea from nettles: P.Recently I was at a small shopping and I bought a second pair of pants to sleep. Now that is so cold, they are great if you're looking for I suggest to look into KappAhl aredifferent colors (I bought at the children's department, but also on the normal sectionare the overrated). They are made of nice material (very warm). Photos: (sorry, that such, but the timer did not come out: PP)

Ferie to czas na to,aby odpocząć od wstawania ( w moim przypadku ) o 6.45 :) Od poniedziałku cały dzień chodzę w piżamie, albo dość w luźnych ubraniach. Kupiłam jakiś czas temu na promocji w tesco grube skarpetki( domyślam się,ze z tamtego roku zostały na magazynach, bo kupione we wrześniu z motywem serduszek-walentynek, to chyba coś nie tak ? :D). Przy laptopie stoi sobie kubek( prezent z Francji), a w nim moja ulubiona herbata z pokrzywy :P . Ale na dzisiaj koniec tej laby, zaraz jem śniadanie i lecę się przygotowywać, bo dzisiaj idę na urodziny koleżanki( Jakbym mogła to bym poszła w piżamie).
Ostatnio byłam na małych zakupach i zaopatrzyłam się w drugą parę spodni do spania. Teraz kiedy jest tak zimno,są świetne, jeżeli szukacie takich radze zajrzeć do kappahl'a , są rożne kolory ( ja te kupiłam na dziale dziecięcym,ale na normalnym dziale też są po przeceniane), ja za swoje dałam 25 zł.Są wykonane z fajnego materiału(bardzo cieplutkiego).Zdjęcia : ( przepraszam,że takie, ale samowyzwalaczem nie wychodziło :PP )
Another thing that I bought a skirt TO NEXT, for which I gave 9 zł (!). If possible I suggest you look there as well, because everything is 50% :)

Kolejną rzeczą,którą kupiłam jest spódnica w TO NEXT, za która dałam 9 zł ( !!).Jeżeli macie możliwość radze zajrzeć również tam, bo wszystko jest -50% :)Spódnica/skirt- To next %
Bluzka/blouse - primark
Sweter/sweater-Look sh 
Today it is so much;) It's nice that so many people came forward in the hand, but still a lot of time, so we invite :)
Dzisiaj to tyle ;) Fajnie,że zgłosiło się tyle osób w rozdaniu, ale jeszcze duuuużo czasu, więc serdecznie zapraszam :)

Ps: I have a question for you, do you prefer shirts buttoned, or boxer (or t-shirt), and the shirt unbuttoned?
Ps : Mam do Was pytanie, wolicie koszule zapiętą na ostatni guzik ,czy bokserka( czy t-shirt) ,a koszula rozpięta ?
   zdjęcia z google( kozaczek.pl)

23 komentarze:

 1. Mam prawie takie same skarpetki na nogi :D Uwielbiam je - są taaaaaaaaaaakie cieplusie. ♥♥

  Obserwuję Twojego bloga od dawna ;3
  www.turqusowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. też się całe dnie lenie a miałam zamiar ponadrabiać sprawy szkolne (hahaha!!). co do koszuli to obydwie wersje mi się podobają, chociaż ostatnio skłaniam się ku zapiętej i włożonej w spodnie/spódniczke:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to tak jak ja ;D Ale postanowiłam ,że od następnego tygodnia coś może zrobie ;pp

   Usuń
 3. to rzeczywiście się opłacało kupić! :)
  ładne skarpetki ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wole bokserke, świetne są i fajnie w nich wyglądacie :) O kurcze jak fajnie, ja też kocham herbatę z pokrzywy <33
  Zapraszam;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. chcę sobie kupić takie spodnie do spania, świetne są. naoglądałam się w filmach takich fajnych zestawów do spania i teraz też taki chcę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja własnie też zobaczyłam na jakimś blogu i kiedy zorientowałam,że są takie zestawy w Tesco czekałam pół roku na wyprzedaż :P

   Usuń
 6. Boksie skarpety i kubek :)
  ja już niestety skończyłam ferie :/

  OdpowiedzUsuń
 7. mega sweterek ;) zapraszam do mnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam leniuchować :)
  u mnie marina będzie 15 lutego w moim miasteczku ^^
  rozwinięta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O no to zazdroszczę z chęcią sama bym się wybrała :D:D W ogóle jestem pod wrażeniem jej płyty, dalej jestem troche w szoku,że udało jej się coś fajnego stworzyć, bo wcześniej jakoś za nią nie przepadałam, ale teraz jej wygląd i to jak śpiewa - klasa:)
   Pozdrawiam :P

   Usuń
 9. świetne ;)  Super blog, bardzo mi się podoba ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  http://bitwa-na-kosmetyki.blogspot.com/
  Obserwujemy ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Twoje skarpetki rządzą!!! <333


  Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na konkurs!
  Do wygrania 2 perfumy i zegarek jelly.
  http://obojetnieco.blogspot.com/2012/02/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej. Zmieniłam adres bloga, obecny adres mojego bloga to danicaaaa.blogspot.com (4 a na końcu) mam nadzieję, że dalej będziesz odwiedzać i komentować mojego bloga. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń