Hej wszystkim :) Pewnie myślicie,ze zapomniałam o blogu, ale to nie prawda :) Codziennie wchodzę i sprawdzam, ale teraz jest tyle spraw i większość to ja mam je na głowie,ze po prostu istna masakra. Dzisiaj nie byłam w szkole, dopiero wróciłam od babci i pisze dla Was. W edytorze pisze recenzje,ale jakoś wolno mi to idzie.
Dzisiaj nic zbytnio specjalnego, nie wiem czy do końca udany zestaw, ale sami ocenicie. :)
Jeżeli podoba Wam się ten zestaw,albo jakaś część ubioru to zapraszam na modnet gdzie możecie polubić wybraną część ubioru ( jak i też z innych stylizacji).Oraz gdzie sami za wklejanie ubrań, pokazywania mozecie zbierać punkty,a te punkty wymieniać na bony 50 zł do Reserved ! :)))
Dzisiaj nic zbytnio specjalnego, nie wiem czy do końca udany zestaw, ale sami ocenicie. :)
Jeżeli podoba Wam się ten zestaw,albo jakaś część ubioru to zapraszam na modnet gdzie możecie polubić wybraną część ubioru ( jak i też z innych stylizacji).Oraz gdzie sami za wklejanie ubrań, pokazywania mozecie zbierać punkty,a te punkty wymieniać na bony 50 zł do Reserved ! :)))

