2.24.2013

sheinside.com - review of the store!


Hi lovely!Today I am writing about my favourite online shop. Sheinside.com this is popular, fashion shop. There you will  found jacket, sweater, jeans, skirt, shirt, shoes and very very a lot of things! If you will like clothing, underneath is link to the things! Do you like the online shops? What do you like best?

Hej kochane :-)! Dzisiaj mam dla Was przegląd asortymentu sklepu sheisade.com, wydaje się, że każda znajdzie coś dla siebie - ode mnie parę propozycji! To i tak jest ułamek tego co tam znajdziecie, więc mogę tylko zaprosić;) Co Wam najbardziej przypadło do gustu? Pod zdjęciami znajdziecie linki, gdzie przeniosą Was od razu na stronę z daną rzeczą.
ps: Mamy teraz ogólny szał na aska, dlatego i ja specjalnie dla Was takie coś założyłam :) Jeżeli macie jakieś pytanie i chcecie natychmiastowej odpowiedzi zapraszam klik2.22.2013

black dress.Nie przepadam za zdjęciami w domu, robię to tylko wtedy kiedy muszę, a muszę (hmmm) na moje szczęście skracam to do granic możliwości ;-) Jednak zdjęcia co na dworze, to na dworze!  Niestety, ale wszystko ma swoje pozytywne jak i negatywne strony. Co do tej drugiej to - gorączka, zmarznięte palce, czerwony nos czy popękana skóra, dodatkowo żadne sposoby zwalczania tego nie przynoszą większego efektu :-( Co do dzisiejszej stylizacji, jest to prosty zestaw w użyciem sukienki od ahaishopping.com, do tego biały żakiet zakupiony na szafie oraz klasyczne czarne szpilki, ten zestaw miałam już na sobie parę razy w przeciągu kilku tygodni i muszę przyznać, że się bardzo sprawdził ;)
ps: zapraszam na allegro klik
ps2: zapraszam na rozdanie klik
2.19.2013

galaxy post.


Dzisiaj zdjęcia robione w domu, bo zasypało i nie dam rady w taką pogodę wyjść na dwór. Tak jak już wielu z Was obiecywałam dzisiaj post z legginsami galaxy :) Już od dawna mi się podobał motyw galaxy, choć w tym momencie jest już wszędzie i trochę się przejadł :( ale postanowiłam, ze muszę mieć takie w swojej szafie i za wszelką cenę ten mój plan musiałam zrealizować.  Do tego chce Wam dzisiaj pokazać mój fake tatoo, który trzyma się już 10 dzień. Wydaje mi się, że to świetny sposób na sprawdzenie czy dany tatuaż by do nas pasował (wybór na stronie jest przeogromny!). Trzymajcie się!
ps: zapraszam na moje allegro klik 
ps2: zapraszam również do rozdania klik


2.17.2013

smart of me wolf.


Dzisiaj nie będę się rozpisywała, bo już wszystko znacie z poprzednich postów ;) Mam nadzieje, że zdjęcia Wam się spodobają. Zapraszam Was do rozdania w poprzednim poście! 
ps: zapraszam również na moje allegro klik

2.16.2013

WIN GLASSES WITH FIRMOO! /WYNIKI!

Hey dear I have for you a quick contest with firmoo :-) Especially for You made ​​sure that the rules are as simple, and as the coolest prize. I invite you also to Thursday's post with styling :)

Hej kochani mam dla Was szybki konkurs z firmą firmoo :-) Specjalnie dla Was postarałam się, aby zasady były jak najprostsze, a nagroda jak najfajniejsza. Zapraszam Was również na czwartkowy post ze stylizacją :)
Zasady:
1.W komentarzu piszesz :
-swój email 
- ze strony firmoo wybierasz okulary, które chciałbyś mieć
2.Polubić firmoo na facebooku KLIK
3. Musisz obserwować mojego bloga

Wygrana:
Wybrana para okularów

KONKURS DO 22 LUTEGO 2013r.


Rules:
1.In the comments you write:
-e-mail
- From the firmoo choose glasses that would have
2. Liked on facebook CLICK firmoo
3. You have to follow my blog

Win:
The selected pair of glasses
CONTEST TO 22 FEBRUARY 2013.

Proszę na email karo128@interia.eu napisać swój adres, który podam dalej do firmy ;-)

2.14.2013

heart balloon.


Nie wiem czy wiecie(haha), ale dzisiaj są walentynki ;-) Nie planowałam szczególnie na to dla Was posta, ale mam nadzieje, ze na to co wpadłam w parę minut docenicie w subiektywnych komentarzach, oraz że nie macie za złe, że zdjęcia robione są w domu! Pierwszy tydzień ferii już się kończy(za szybko,za szybko) ja go spędziłam bardzo fajnie tzn. tylko parę razy siedziałam w domu i się nudziłam, a tak to spotkałam się ze znajomymi i z rodzinką :) A Wam jak mija tydzień?

2.11.2013

my jacket is the sun.

Finally I have my coveted vacation. Today I chose a fairly simple statement. So often I go to school dressed or with friends;-) You can see my new pants and jacket already well know from previous posts :) Take care!

Wreszcie mam swoje upragnione ferie (w tym momencie współczuje tym, którzy mieli jako piersi ferie i już dawno zapomnieli wgl,że je mieli) ten tydzień cały mam zaplanowany, dlatego mam nadzieje się nie nudzić w domu :) Niestety zaczynam wolne z bólem gardła i przeziębieniem, ale mam nadzieje, że to nie pokrzyżuje mi planów:p Dzisiaj wybrałam dość zwykłe zestawienie. Tak często chodzę ubrana do szkoły czy ze znajomymi ;-) Możecie zobaczyć moje nowe spodnie, a kurtkę juz dobrze znacie z wcześniejszych postów :) Trzymajcie się!

2.06.2013

Jewelry Tree.

Nie wiem czy pamiętacie moją małą listę życzeń,którą układałam w grudniu :) Muszę Wam powiedzieć, że 2 rzeczy już z niej mam, mianowicie wymarzoną sukienkę oraz drzewko na biżuterie. Te pierwsze zostawię na osobny post, a dzisiaj pokażę moje marzenie związane z biżuterią. Jeżeli się zastanawiacie czy to w ogóle ma sens(wieszanie na plastiku biżuterii), odpowiem Wam, że przynajmniej estetycznie to wygląda i zastępuje(tak jak w moim przypadku) "skrzyneczki" i przeróżne pudełeczka gdzie dotychczas miałam wszystkie błyskotki ;-) Moja kolekcja i tak jest mała, bo to nie jest moja ulubiona część akcesori, ale i tak się tego trochę nazbierała. Jak sami widzicie po zdjęciach mam dużo kolczyków(które rzadko zakładam) i naszyjników. A jak tam Wasza kolekcja i czy macie własne drzewka?